2

3

4
آیین استقبال از طلیعه مهر ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور مرکز ساری

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز ساری، آیین استقبال از طلیعه مهر ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور مرکز ساری با حضور دکتر شیخ الاسلامی رئیس دانشگاه پیام نوراستان مازندران و جمعی از مدیران، مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر نازک تبار رییس دانشگاه پیام نور مرکز ساری از تحصیل 4300 دانشجو در این مرکز خبر داد و گفت: امسال 800 دانشجو از طریق کنکور سراسری در این مرکز پذیرفته شدند. رییس دانشگاه پیام نور مرکز ساری بیان داشتند دانشگاه پیام نور فرایند یاددهی و یادگیری و آموزش از راه دور را در محیطی امن در رشته های مختلف تحصیلی گسترش داد. ایشان اظهار داشتند دانشجویان با خرد جمعی، روحیه کار تیمی با عضویت در انجمن ها و کانون های فرهنگی را تقویت کنند و از همین اکنون خود را در جریان شغلی آینده قرار دهند.

در ادامه دکتر محمود شیخ الاسلامی رئیس دانشگاه پیام نور استان مازندران با تشریح ابعاد مهم تعلیم و تربیت در نظام اسلامی، حضور دانشجویان را در محیط علمی یک فرصت مغتنم و مناسب دانست. به گفته دکتر شیخ الاسلامی دانشگاه پیام نور در مقایسه با سایر دانشگاه ها دارای مزایای ارزنده ای است. وی با اشاره به ویژگی های دوران جوانی تصریح کرد: فضیلت طلبی، آرمان گرایی، حق طلبی و عدالت خواهی از مهم ترین ویژگی های این دوران است.

در این مراسم پدر شهید مدافع حرم حسن رجایی فر از دانش آموختگان کارشناسی ارشد رشته مدیریت دانشگاه پیام نور مرکز ساری خاطراتی از فرزند شهیدش را بیان کردند.

در این مراسم رضایی فرماندار شهرستان ساری، ناصحی مدیرکل اداری مالی استانداری مازندران، سیدعلی آقامیری عضو شورای شهر ساری، سمیه قاسمی طوسی مدیرکل بانوان و خانواده استانداری، حامد دیانی رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه یک ساری، علیزاده رئیس کتابخانه های شهرستان ساری، جمعی از مدیران ستادی استان، دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه پیام نور ساری حضور داشتند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر