logo
پذیرش بیش از 700 دانشجوی جدید در دانشگاه پیام نور ساری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ساری، دکتر حسین نازک­تبار رئیس دانشگاه از ورود بیش از 791 دانشجوی پذیرفته شده در آزمون های سراسری سال تحصیلی ۹۸-۹۷ به این دانشگاه خبر دادند.

 

دکتر نازک­تبار ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی ۹۸-۹۷ به جامعه دانشگاهی به ویژه دانشجویان جدیدالورود گفتند: این دانشگاه بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور در سال تحصیلی جاری پذیرای حدود 722 دانشجوی جدید در مقطع کارشناسی و 69 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بوده است.

 

رئیس دانشگاه پیام نور ساری بیان داشتند: از این تعداد در مقطع کارشناسی، 499 دانشجو در رشته های علوم انسانی، 144دانشجو در رشته های فنی- مهندسی، 49 دانشجو در رشته های علوم پایه و 30 دانشجو در رشته های هنر و معماری پذیرفته شده اند.

 

همچنین ایشان اظهار داشتند: دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های علوم انسانی 610 دانشجو و در رشته های علوم پایه 37 دانشجو پذیرش و درحال تحصیل می باشند.

 

دکتر نازک­تبار رئیس دانشگاه پیام نور ساری اضافه کرد: دانشگاه پیام نور ساری به عنوان قطب الکترونیکی کشوری رشته های مدیریت و اقتصاد، تعداد 6305 دانشجو و 22 رشته-گرایش در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد پذیرش و درحال تحصیل می باشند.

 

وی ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی دانشجویان افزودند: ثبت نام الکترونیکی این دانشجویان در روزهای سه شنبه 27 شهریور ماه تا چهارشنبه 11 مهر ماه ۹۷ انجام و ثبت نام حضوری دانشجویان نیز از روزهای شنبه 31 شهریور ماه تا 9 مهر ماه در محل آموزش دانشگاه صورت گرفت.

 

در پایان ایشان اشاره داشتند: تعداد کل دانشجویان در حال تحصیل و دانشجویان جدید الورد دانشگاه پیام نور ساری بیش از 4389 دانشجو می باشند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر